Alfa Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia Języka Niemieckiego

Biuro tłumaczeń Alfa oferuje Państwu między innymi tłumaczenia z i na język niemiecki w Poznańskim biurze lub online. Tym językiem włada prawie 125 milionów ludzi na całym świecie, nietrudno zatem napotkać go na swojej drodze. Nasza firma przetłumaczy różnorodne teksty z oraz na język niemiecki, aby ułatwić Państwu pracę. W Naszej ofercie oprócz niemieckiego znajdują się również tłumaczenia języków: ukraińskiego, angielskiego, włoskiego oraz szwedzkiego.

Specjalizacje

Nasze specjalizacje to:
tłumaczenia pisemne, zwykłe oraz przysięgłe, zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi w Poznaniu i całej Polsce. Stale się dokształcamy, aby na bieżąco poznawać nowości językowe, żeby nic nas nie zaskoczyło. Nasi pracownicy są zaznajomieni ze słownictwem specjalistycznym praktycznie każdej branży, czy to medycyna, bankowość, informatyka.

Usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Na język Niemiecki przetłumaczymy dla Państwa:

– tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe
– tłumaczenia ustne
– dokumentacje firmowe, patenty
– CV oraz listy motywacyjne
– świadectwa szkolne, dyplomy, suplementy
– akty ślubu, akty urodzenia, pozostałe akty cywilne
– akty notarialne oraz dokumenty sądowe
– dokumentacje medyczne
– korespondencja wszelkiego rodzaju
– dokumenty samochodowe
– pisma urzędowe
– dokumentacje bankowe (kredyty)
– dokumenty unijne

Najpopularniejsze języki w których tłumaczymy:

W Naszej ofercie oprócz angielskiego znajdują się również tłumaczenia języków: ukraińskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz szwedzkiego. Gwarantujemy Państwu najwyższa jakość tłumaczeń oraz pełen profesjonalizm wykonywanych usług. W naszej firmie najważniejsi są pracownicy. To właśnie oni stanowią naszą siłę napędową oraz dzięki nim możemy sprostać najtrudniejszym zadaniom. Nie boimy się wyzwań, Naszym celem jest ułatwienie Klientom pracy, nie każdy przecież zna każdy język świata. Dzięki Naszemu zespołowi nikt nie musi, przetłumaczymy wszelkie dokumenty, akty, korespondencje i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usług Biura Tłumaczeń Alfa w Poznaniu. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej przez Nas pracy oraz pełen profesjonalizm. Z naszą firmą języki obce nie są już przeszkodą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.

Zapytaj o cenę Twojego tłumaczenia.

Scroll to top
Translate »