Alfa Biuro Tłumaczeń Poznań

Tłumaczenia Języka Szwedzkiego

Biuro tłumaczeń Alfa oferuje Państwu między innymi tłumaczenia z i na język szwedzki w Poznańskim biurze lub online. Nie jest to język, którym posługuje się wielu mieszkańców Polski. Z tego powodu ciężko też znaleźć pracowników zdolnych do tłumaczenia tekstów po szwedzku.
Biuro Tłumaczeń Alfa oferuje tłumaczenie wszelkich dokumentów w tym wyjątkowym języku

Specjalizacje

Nasze specjalizacje to:
tłumaczenia pisemne, zwykłe oraz przysięgłe, zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi w Poznaniu i całej Polsce. Stale się dokształcamy, aby na bieżąco poznawać nowości językowe, żeby nic nas nie zaskoczyło. Nasi pracownicy są zaznajomieni ze słownictwem specjalistycznym praktycznie każdej branży, czy to medycyna, bankowość, informatyka.

Usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Na język Szwedzki przetłumaczymy dla Państwa:

– tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe
– tłumaczenia ustne
– dokumentacje firmowe, patenty
– CV oraz listy motywacyjne
– świadectwa szkolne, dyplomy, suplementy
– akty ślubu, akty urodzenia, pozostałe akty cywilne
– akty notarialne oraz dokumenty sądowe
– dokumentacje medyczne
– korespondencja wszelkiego rodzaju
– dokumenty samochodowe
– pisma urzędowe
– dokumentacje bankowe (kredyty)
– dokumenty unijne

Najpopularniejsze języki w których tłumaczymy:

W Naszej ofercie oprócz szwedzkiego znajdują się również tłumaczenia języków: ukraińskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz angielskiego. Biuro Tłumaczeń Alfa dumnie może zagwarantować Państwu tłumaczenia najwyższej jakości z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Zatrudnieni przez nas pracownicy to siła napędowa firmy, którą śmiało możemy się chwalić. Dzięki takiej kadrze jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najtrudniejszym wyzwaniom i nie boimy się wyzwań. Głównym celem naszej firmy jest ułatwienie Klientowi pracy w przypadku braku znajomości napotkanego języka. Nie ma potrzeby znajomości ich wszystkich z firmą taka jak Nasza.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usług Biura Tłumaczeń Alfa w Poznaniu. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej przez Nas pracy oraz pełen profesjonalizm. Z naszą firmą języki obce nie są już przeszkodą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.

Zapytaj o cenę Twojego tłumaczenia.

Scroll to top
Translate »