Alfa Biuro Tłumaczeń

Tłumaczenia Języka Ukraińskiego

Biuro tłumaczeń Alfa oferuje Państwu między innymi tłumaczenia z i na język ukraiński w Poznańskim biurze lub online. Wiele mieszkańców Ukrainy wybrało Polskę jako swój nowy dom. Tym sposobem coraz częściej możemy spotkać się z tym językiem, a może to okazać się nie lada wyzwaniem, gdyż nie każdy potrafi odczytać cyrylicę. Biuro Tłumaczeń Alfa bez problemu przetłumaczy teksty w języku ukraińskim dla Państwa.

Specjalizacje

Nasze specjalizacje to:
tłumaczenia pisemne, zwykłe oraz przysięgłe, zajmujemy się także tłumaczeniami ustnymi w Poznaniu i całej Polsce. Stale się dokształcamy, aby na bieżąco poznawać nowości językowe, żeby nic nas nie zaskoczyło. Nasi pracownicy są zaznajomieni ze słownictwem specjalistycznym praktycznie każdej branży, czy to medycyna, bankowość, informatyka.

Usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Na język UKRAIŃSKI przetłumaczymy dla Państwa:

– tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe
– tłumaczenia ustne
– dokumentacje firmowe, patenty
– CV oraz listy motywacyjne
– świadectwa szkolne, dyplomy, suplementy
– akty ślubu, akty urodzenia, pozostałe akty cywilne
– akty notarialne oraz dokumenty sądowe
– dokumentacje medyczne
– korespondencja wszelkiego rodzaju
– dokumenty samochodowe
– pisma urzędowe
– dokumentacje bankowe (kredyty)
– dokumenty unijne

Najpopularniejsze języki w których tłumaczymy:

W Naszej ofercie oprócz ukraińskiego znajdują się również tłumaczenia języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz szwedzkiego. Z całą pewnością możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość tłumaczeń z pełnym profesjonalizmem. Pracownicy są w naszym Biurze priorytetowi, stanowią naszą siłę napędową, pozwalają na sprostanie nawet tym najtrudniejszym zadaniom, to dzięki nim nie boimy się wyzwań. Nikt nie włada wszystkimi językami świata, jest to w końcu niemożliwe. Biuro Tłumaczeń Alfa ułatwia swoim Klientom pracę i tłumaczy wszelkie dokumenty, akty, korespondencje i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usług Biura Tłumaczeń Alfa w Poznaniu. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej przez Nas pracy oraz pełen profesjonalizm. Z naszą firmą języki obce nie są już przeszkodą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.

Zapytaj o cenę Twojego tłumaczenia.

Scroll to top
Translate »